Outlet

-50,00%

Prices for Slovenian only

Zaloga : 3

DAHUA PFS4226-24ET-240 POE SWITCH - 26 PORTNO STIKALO

Koda: 04WS-PFS422624ET-240

KOVINSKO OHIŠJE za rack 19" / 26 PORTNO STIKALO (24x POE 240W + 2x Gb Base-T + 2x slot SFP Base-x)

  • Napajanje preko Etherneta
dostava v 24h
zaloga: 3

Ethernet Port: 2*10/100/1000 Base-T (Combo port), 2*1000 Base-X (Combo port), 24*10/100 Base-T (PoE napajanje)
PoE poraba energije: Port 1/2 podpora Hi-PoE (60W), PoE+, PoE; Vsaka moč ≤30W, Skupaj ≤240W
PoE protokol: IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Preklopna zmogljivost: 8.8G
Hitrost prenosa paketov: 6.55Mpps
Vlaga: 10%~90%
Moč: AC 100~240V
Zaščita pred strelo: Skupni način 4KV, diferencialni način 2KV
Temp. območje delovanja: -10℃~55℃
Teža: 3.51kg
Dimension: 440mm x300mm x44mm

Dodatki
PFT3950: 1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode
PFT3960: 1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode
PFT3970: 1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

Značilosti storitve
Sistem: Uporabniško ime/geslo: admin/admin; IP naslov :192.168.1.110/24
PoE Budget: 240W
MAC Table: 4K
VLAN: 802.1Q Standard VLAN
Spanning Tree: STP, RSTP
Port Aggregation: Static link aggregation, LACP protokol
Mirroring: Many-to-one port mirroring
DHCP: Podpora DHCP-Client
Long Distance način: "Power & Data" domet prenosa do 250m
Nadzor toka: Half-duplex based on back pressure type control; Full duplex based on PAUSE frame
Varnostne funkcije: IP+MAC binding based on port; IEEE802.1x preverjanje porta
Vzdrževanje sistema: One-key recovery; Podpora posodobljenega nalaganje paketov; System log
QoS: Visoka in nizka prioriteta, WRR; 802.1P, DSCP, Prioriteta podpore glede na protokol
Upravljanje omrežja: WEB (http and https protokol); Podpora SNMP V1/V2C/V3
PoE upravljanje: PoE nastavitev (real-time port poraba); PoE statistika dogodkov; Green PoE

 

Ethernet Port: 2*10/100/1000 Base-T (Combo port), 2*1000 Base-X (Combo port), 24*10/100 Base-T (PoE napajanje)
PoE poraba energije: Port 1/2 podpora Hi-PoE (60W), PoE+, PoE; Vsaka moč ≤30W, Skupaj ≤240W
PoE protokol: IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Preklopna zmogljivost: 8.8G
Hitrost prenosa paketov: 6.55Mpps
Vlaga: 10%~90%
Moč: AC 100~240V
Zaščita pred strelo: Skupni način 4KV, diferencialni način 2KV
Temp. območje delovanja: -10℃~55℃
Teža: 3.51kg
Dimension: 440mm x300mm x44mm

Dodatki
PFT3950: 1.25G 850nm,500m,LC, Multi-mode
PFT3960: 1.25G 1310/1550nm,20km,LC, Single-mode
PFT3970: 1.25G 1550/1310nm,20km,LC, Single-mode

Značilosti storitve
Sistem: Uporabniško ime/geslo: admin/admin; IP naslov :192.168.1.110/24
PoE Budget: 240W
MAC Table: 4K
VLAN: 802.1Q Standard VLAN
Spanning Tree: STP, RSTP
Port Aggregation: Static link aggregation, LACP protokol
Mirroring: Many-to-one port mirroring
DHCP: Podpora DHCP-Client
Long Distance način: "Power & Data" domet prenosa do 250m
Nadzor toka: Half-duplex based on back pressure type control; Full duplex based on PAUSE frame
Varnostne funkcije: IP+MAC binding based on port; IEEE802.1x preverjanje porta
Vzdrževanje sistema: One-key recovery; Podpora posodobljenega nalaganje paketov; System log
QoS: Visoka in nizka prioriteta, WRR; 802.1P, DSCP, Prioriteta podpore glede na protokol
Upravljanje omrežja: WEB (http and https protokol); Podpora SNMP V1/V2C/V3
PoE upravljanje: PoE nastavitev (real-time port poraba); PoE statistika dogodkov; Green PoE