POLICETECH POE41E-60 POE SWITCH 5 PORTNO POE STIKALO
Koda: POE41E-60
KOVINSKO OHIŠJE / 5 PORTNO STIKALO + (4x POE 60W + 1x UPlink port)
  • Napajanje preko Etherneta
zaloga:
Izdelek je odstranjen iz ponudbe
Ethernet port: 1*10/100 Base-T, 4*10/100 Base-T (PoE napajanje)
PoE moč: Port1≤60W, Port2-4≤30W, Total≤60W
Dodelitev PIN za PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Upravljanje moči PoE: Podpora
PoE protokol: IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE+), Hi-PoE
Kapaciteta preklapljanja: 1Gbps
Hitrost paketnega posredovanja: 744Kpps
Paketni buffer pomnilnik: 448Kb
Velikost MAC tabele: 1K
Kontrola pretoka: Omogočena
Vlažnost aplikacije: 5% ~ 95%
Napajanje: DC48~57V napajalnik
Protistrelna zaščita: Skupni način 2KV, diferencialni način 1KV
ESD zaščita: Pretok zraka 8KV, kontaktni izpust 6KV
Temp. območje delovanja: -10℃ ~ 55℃
Teža: 290g
Dimenzije: 130mm×85mm×26mm